Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Regulaminy

 I. Zasady umawiania i przebieg wizyt w  aktualnym reżimie sanitarnym

1. Zapisy na zabiegi prowadzimy telefonicznie oraz przez platformę www.moment.pl/yasumi-tarnow.

2. Prosimy o punktualne przychodzenie na zabiegi, maksymalne spóźnienie wynosi 10 min. W przypadku dłuższego spóźnienia, wizyta nie odbędzie się.

3. W salonie może przebywać maksymalnie 5 Klientów w jednym czasie. Prosimy o przychodzenie bez osób trzecich.

4. Obowiązuje zakaz korzystania z poczekalni. Nie są serwowane napoje.

5. Po wejściu do salonu obowiązuje zakaz korzystania z telefonu podczas całej wizyty oraz spożywania posiłków.

6. Dla osób nie umówionych salon będzie zamknięty. Jeżeli drzwi są zamknięte świadczy to o tym, że jeszcze trwa zabieg lub gabinet jest poddawany dokładnej dezynfekcji przed kolejnym zabiegiem. Będziemy zapraszać klientów pojedynczo o wyznaczonej godzinie.

7. Salon zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania usługi w przypadku występowania objawów mogących świadczyć o infekcji .

8. Po wejściu do salonu klient jest zobowiązany do umycia oraz dezynfekcji rąk.

9. Przed każdym zabiegiem klient może być poproszony o wypełnienie oświadczenia związanego z zagrożeniem wirusem SARS-CoV-2.

10. Podczas wizyty w salonie, klient zobowiązany jest do noszenia maseczki. W przypadku braku w.w. środków, salon umożliwia ich zakup.

11. Preferowana jest płatność kartą.

Zdajemy sobie sprawę, że wszystkie zabezpieczenia wiążą się z pewnymi niedogodnościami, ale bardzo zależy nam na tym, żeby Klienci w Naszym Instytucie czuli się i byli bezpieczni.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

II. Regulamin rezerwacji i realizacji wizyt

1. YASUMI Instytut Zdrowia i Urody  zwany dalej "Yasumi  Instytut Zdrowia i Urody" ze stroną internetową www.tarnow.yasumi.pl oraz siedzibą w Tarnowie ul. Malczewskiego 4

2. Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku: 8:00 - 21:00, sobota: 8:00 - 16:00. W dni świąteczne ustawowo wolne od pracy Yasumi jest nieczynne.

3. Yasumi oferuje kompleksowy pakiet usług kosmetycznych, fachowe porady i konsultacje kosmetyczne, możliwość zakupu kosmetyków detalicznych, bonów prezentowych, pakietów zabiegowych i wielu innych usług.

4. Klient przed wykonaniem zabiegu w trakcie konsultacji ma obowiązek poinformować pracownika Yasumi o wszelkich chorobach, alergiach, przyjmowanych lekach, suplementach diety, ciąży, połogu wstawionych protezach, zastawkach, rozruszniku serca, wykonanych zabiegach w domu lub w innym salonie oraz pozostałych przeciwwskazaniach do zabiegu.
Klient ma obowiązek do stosowania się do zaleceń po zabiegu zgodnie z instrukcją przekazaną podczas zabiegu. Yasumi nie bierze odpowiedzialności za powikłania po zabiegu, brak efektów zabiegu w przypadku nie stosowania się do zaleceń po zabiegu oraz pielęgnacji domowej.

5. Zakup usługi w Yasumi jest równoznaczne ze złożeniem przez Klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez Yasumi oraz że zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki. Za ewentualne konsekwencje powikłań po zabiegu w wyniku niepoinformowania o zaistniałych przeciwwskazaniach lub niezastosowania się do zaleceń po zabiegu całkowitą odpowiedzialność będzie ponosił Klient, co za tym idzie zrzeka się wszelkich roszczeń wobec Yasumi.

6. Wszelkie reklamacje dotyczące zabiegu należy zgłosić na piśmie (osobiście dostarczając podpisaną reklamację lub mailowo tarnow@yasumi.pl) w ciągu maksymalnie 48h od wykonania zabiegu. Do rozpatrzenia reklamacji konieczna może być osobista konsultacja z odpowiednim terapeutą w Yasumi w ciągu 72h od wykonania zabiegu. Dalsze postępowanie reklamacyjne podlega przepisom kodeksu cywilnego. Na zabiegi manicure i pedicure udzielamy 7 dni gwarancji począwszy od dnia w którym usługa została wykonana.

7. Ceny zawarte w cenniku na stronie internetowej nie są ofertą handlową, mogą ulec zmianie, w zależności od ilości zużytego materiału oraz indywidualnie dopasowanej oferty dla Klienta.

8. W przypadku zmiany cen, Klient będzie informowany o tym przed zabiegiem.

9. Karnety, Karnet Open, Zaproszenie wykupione w Yasumi Tarnów ważne są przez okres 12 miesiący.

10. Nasze promocje i rabaty nie łączą się ze sobą oraz z voucherami, bonami zniżkowymi i bonami  prezentowymi.

11. Nie przyjmujemy zwrotów zakupionych usług lub kosmetyków.

12. Za przedmioty pozostawione bez opieki na terenie Yasumi nie ponosi odpowiedzialności.

13. W przypadku gdy Klient rezerwuje zabiegi dla 2 i więcej osób lub zabiegi których czas trwania przekracza 2,5 godziny Instytut Yasumi pobiera zadatek w wysokości min. 50zł za każdą rozpoczętą godzinę rezerwacji. Zadatek przepada w przypadku nie zrealizowania zamówionej usługi w terminie.

14. Płatności można dokonać gotówką, kartą płatniczą, kredytową lub przelewem na wskazane konto. W przypadku płatności przelewem środki na koncie muszą zostać zaksięgowane najpóźniej na 2 dni przed umówionym zabiegiem.

15. Klienta obowiązuje zakaz spożywania alkoholu i środków odurzających w dniu wizyty.

16. Klient, który posiada voucher, bon lub zaproszenie, którym opłacony zostanie zabieg winien okazać go przed rozpoczęciem zabiegu, a poinformować o jego posiadaniu przy dokonywaniu rezerwacji, podając numer zaproszenia.

17. Klient dysponujący opłaconym wcześniej "karnetem zabiegowym" , "pakietem open", "bonem prezentowym" lub "voucherem", "zaproszeniem" może jednokrotnie opuścić umówiony zabieg, konieczne jest jednak odwołanie wizyty z zachowaniem min. 72 godzin. Jeżeli 72-godzinne wyprzedzenie nie zostanie zachowane Yasumi SPA ma prawo traktować usługę jako  zrealizowaną. W przypadku kiedy Klient dysponujący opłaconym wcześniej "karnetem zabiegowym" , "pakietem open", "bonem prezentowym" lub "voucherem", "zaproszeniem" powtórnie nie przyjdzie na umówioną wizytę, Instytut Yasumi traktuje to jako usługę zrealizowaną, kwota zgodnie z rodzajem usługi zostanie potrącona z karnetu, bonu, pakietu, zaproszenia lub vouchera. Potrącana jest wartość umówionej wizyty, czyli w przypadku bonu na konkretny zabieg bon przepada, a w przypadku rezerwacji zabiegu w ramach bonu kwotowego, z bonu potrącana jest wartość umówionego zabiegu (jeśli jest to usługa "Konsultacja z zabiegiem", z bonu potrącane jest 150zł)

18. W przypadku, gdy Klient 2-krotnie nie stawi się na umówioną wizytę, przy umawianiu kolejnej wizyty pracownik ma prawo poprosić o dokonanie wpłaty zadatku, który przepada z chwilą niestawienia się w umówionym terminie. Przedpłaty można dokonać gotówką, kartą lub przelewem na konto. Kwota musi zostać zaksięgowana na koncie najpóźniej na 2 dni przed terminem zabiegu.

19. Wszystkie osoby znajdujące się na terenie Yasumi są zobowiązane przestrzegać niniejszego regulaminu i stosować się do zaleceń pracowników.

20. Kupon zniżkowy, wygenerowany na stronie,  upoważnia do zniżki w wysokości 20zł od ceny dowolnie wybranego zabiegu o wartości cennikowej przekraczającej 98zł (z wyjątkiem zabiegów z kategorii Pielęgnacja dłoni i stóp,  Henny / Regulacji).

Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem